Nový Spark
venku od 2. července
NEVERMORE ohlásili novou sestavu a první koncert. Seznamte se!

NEVERMORE ohlásili novou sestavu a první koncert. Seznamte se!

Legendární heavymetalová formace NEVERMORE vstupuje do nové kapitoly – kapela podepsala smlouvu s vydavatelstvím Reigning Phoenix Music a zároveň představila obnovenou sestavu. Ke kytaristovi Jeffu Loomisovi a bubeníkovi Vanu Williamsovi se připojili kytarista Jack Cattoi, baskytarista Semir Özerkan a nový zpěvák Berzan Önen. První koncert nové inkarnace NEVERMORE proběhne 1. dubna 2026 v Istanbulu.

„Jsme nadšení, že můžeme oznámit podpis smlouvy s Reigning Phoenix Music. Od začátku bylo jasné, že jsou ideálním partnerem pro novou éru NEVERMORE,“ shodují se Jeff Loomis a Van Williams. Oba zároveň potvrzují, že kapela intenzivně pracuje na nové desce a těší se na návrat na pódia před fanoušky po celém světě.

Součástí restartu je také dokumentární film mapující lednové zkoušky kapely ve Švédsku, který režíroval a produkoval Ola Englund. Snímek, který můžete už nyní zhlédnout na YouTube, nabízí syrové záběry zkoušek i silné live verze skladeb jako „The River Dragon Has Come“, „Engines of Hate“ nebo „The Heart Collector“ a dává nahlédnout do chemie nové sestavy i návratu NEVERMORE na scénu.

NEVERMORE tak míří do roku 2026 s jasnou vizí a novou energií. Kapela slibuje nejen návrat klasických skladeb, ale i zcela nový materiál, který má navázat na její odkaz a oslovit další generaci fanoušků. „Chceme slyšet ty staré songy stejně moc jako naši fanoušci – a zároveň jim nabídnout něco nového,“ vzkazují Loomis a Williams.

Nový Spark
venku od 2. července
Kalendář akcí
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
15.07. ERIC JOHNSON
16.07. MASTERS OF ROCK
26.07. LOVEBITES
02.08. JUDAS PRIEST
10.08. AIRBOURNE
12.08. ALIEN ANT FARM
13.08. ROCK CASTLE
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo