Legendární heavymetalová formace NEVERMORE vstupuje do nové kapitoly – kapela podepsala smlouvu s vydavatelstvím Reigning Phoenix Music a zároveň představila obnovenou sestavu.
Po měsících spekulací a nejistot ohledně možného reunionu a návratu některých původních členů je to konečně oficiální: NEVERMORE se vracejí na pódia! Kapela oznámila svoji první reunionovou show na festivalu Wacken Open Air 2026.
Stálice melodického death metalu se musí rozloučit se svým dlouholetým kytaristou Jeffem Loomisem. Rozchod probíhal v přátelském duchu a kapela má už i náhradu.
Kytarista hvězdného melodeathového ansámblu ze Švédska a heavymetalistů z NEVERMORE nelení. Je akční hned na dvou frontách. Kromě řadového disku své mateřské kapely nabídne také vlastní autorskou desku.