NEVERMORE 1. dubna odehráli první koncert v občerstvené sestavě, a to v Istanbulu, rodném městě nového zpěváka Berzana Önena. Teď z něj sdílejí oficiální záznam skladby „Born“.
NEVERMORE zkraje měsíce odehráli první comebackové vystoupení s novou sestavou a jak kytarista Jeff Loomis prozradil v rozhovoru s magazínem Headbangers News, krom koncertování se chce kapela letos zaměřit i na novou muziku.
V istanbulském klubu IF Performance Hall Beşiktaş se přepsala metalová historie. Kultovní NEVERMORE zde odehráli svůj první koncert po dlouhých patnácti letech.
Legendární heavymetalová formace NEVERMORE vstupuje do nové kapitoly – kapela podepsala smlouvu s vydavatelstvím Reigning Phoenix Music a zároveň představila obnovenou sestavu.
Jeff Loomis zatím drží jména nových spoluhráčů v tajnosti a chce se vyhnout všem jedovatým komentářům a předejít rádoby chytrým závěrům ode všech, co bezpečně vědí, „jak se to má dělat.“
Bližší informace k sestavě vzkříšených NEVERMORE zatím nejsou, ovšem zajímavé spekulace se již rojí - jednou z variant je jméno Brandon Ellis (ex-THE BLACK DAHLIA MURDER)
Po měsících spekulací a nejistot ohledně možného reunionu a návratu některých původních členů je to konečně oficiální: NEVERMORE se vracejí na pódia! Kapela oznámila svoji první reunionovou show na festivalu Wacken Open Air 2026.
Po devíti letech u melodických deathmetalistů THE BLACK DAHLIA MURDER odchází kytarista Brandon Ellis za novým začátkem. V metalovém podhoubí se šušká, že ho mohli rekrutovat NEVERMORE…
Kytarista Jeff Loomis a bubeník Van Williams pár dní zpátky oznámili, že hodlají obnovit NEVERMORE. Později vyšlo najevo, že návrat ikonických heavymetalistů se obejde bez basáka Jima Shepparda. A tak začíná hledání nových členů – zpěváka a baskytaristy.
Ve věku 58 let zemřel Sean Blosl, bývalý kytarista progmetalových SANCTUARY. Už 26. srpna se stal obětí tragické autonehody, až v závěru roku však o jeho smrti informoval druhý kytarista kapely a jeho bratranec Lenny Rutledge.
Zakládající baskytarista NEVERMORE Jim Sheppard říká, že nebyl kontaktován svými bývalými spoluhráči, kytaristou Jeffem Loomisem a bubeníkem Vanem Williamsem, kteří chystají na příští rok comeback NEVERMORE.
Člen melodeathových ARCH ENEMY a heavymetalových NEVERMORE rozšiřuje svoje pole působnosti, přidal se do další známé družiny pod vedením legendárního zpěváka.
Hlas rozpadlých NEVERMORE a současných SANCTUARY, Warrel Dane, je zpět se svou druhou sólovkou „Shadow Work“. Deska má vyjít v první polovině příštího roku.
NIGHTWISH se chystají natáčet DVD, Warrel Dane by chtěl vydat nové album NEVERMORE, HIGH ON FIRE se hlásí s novinkou a bývalí členové ANGRY jedou v novém projektu...