Nový Spark
venku od 1. října
Lars Ulrich k restartování velkých koncertů: „Nejdřív za rok“

Lars Ulrich k restartování velkých koncertů: „Nejdřív za rok“

Bubeník METALLIKY se v rozhovoru pro CNBC vyjádřil, že by mohlo trvat i rok, než se fanoušci budou moci vrátit na velké rockové koncerty. K arénovým vystoupením, jak jsme je dosud znali, podle něj povede ještě dlouhá cesta.

„Musíme se vyrovnat s tím, že poslední věcí, která se uvolní, budou velké koncerty pro 20 000 lidí v hale či 50 000 lidí na stadionu. Chvíli to vypadalo, že evropská festivalová sezóna pro rok 2021 vypadá nadějně, ale s novými podzimními opatřeními a v zimě si teď nejsem úplně jistý,“ říka bicman.

METALLICA dělá v současné mrzuté situaci, co může, aby nestála na místě. V posledních měsících proběhly např. streamy z pohodlí jejich domovů, řešila se předělaná verze „Nothing Else Matters“ pro novou Disneyovku a už 14. listopadu proběhne charitativní live stream. V září navíc Lars prohlásil, že kapela má spoustu materiálu, který by chtěla sdílet se světem.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace