Nový Spark
venku od 1. prosince
Legenda v tribute kapele – Ian Paice z DEEP PURPLE vydá třetí album s PURPENDICULAR

Legenda v tribute kapele – Ian Paice z DEEP PURPLE vydá třetí album s PURPENDICULAR

Není tomu tak dávno, co se DEEP PURPLE chystali do důchodu, ale evidentně i v pokročilém věku mají energie na rozdávání. Loni vydali album cover verzí „Turning to Crime“ a 23. září vyjde třetí album formace PURPENDICULAR, opět s přispěním bubeníka Iana Paice, který letos oslavil čtyřiasedmdesáté narozeniny. Jmenovat se bude „Made of Steel“. Čerstvě je k poslechu titulní skladba.

DEEP PURPLE na Sparkshopu

PURPENDICULAR vznikli před patnácti lety jako tribute band DEEP PURPLE a už v prvním roce své existence si Paice získali na svou stranu do té míry, že jim koncertně vypomáhal. Zakrátko se stali nejvytíženějším tribute bandem Párplů na světě a v roce 2015 se dopracovali k vydání debutového alba „tHis is the tHing#1“, které v roce 2017 následovala dvojka „Venus to Volcanus“. Nyní přichází čas na číslo tři, opět tedy s přispěním Iana Paice.

„Jsem za kluky vděčný. Jednak jsou nesmírně talentovaní a také mám díky nim možnost hrát i když nejsem s Purple. Vždycky si to spolu náramně užíváme,“ říká zkušený veterán.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
08.12. TRAHIR
09.12. ÁRSTÍDIR
09.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
10.12. URIAH HEEP
10.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
11.12. ELUVEITIE, AMORPHIS, DARK TRANQUILITY, NAILED TO OBSCURITY
13.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace