Nový Spark
venku od 1. března
Legenda v tribute kapele – Ian Paice z DEEP PURPLE vydá třetí album s PURPENDICULAR

Legenda v tribute kapele – Ian Paice z DEEP PURPLE vydá třetí album s PURPENDICULAR

Není tomu tak dávno, co se DEEP PURPLE chystali do důchodu, ale evidentně i v pokročilém věku mají energie na rozdávání. Loni vydali album cover verzí „Turning to Crime“ a 23. září vyjde třetí album formace PURPENDICULAR, opět s přispěním bubeníka Iana Paice, který letos oslavil čtyřiasedmdesáté narozeniny. Jmenovat se bude „Made of Steel“. Čerstvě je k poslechu titulní skladba.

DEEP PURPLE na Sparkshopu

PURPENDICULAR vznikli před patnácti lety jako tribute band DEEP PURPLE a už v prvním roce své existence si Paice získali na svou stranu do té míry, že jim koncertně vypomáhal. Zakrátko se stali nejvytíženějším tribute bandem Párplů na světě a v roce 2015 se dopracovali k vydání debutového alba „tHis is the tHing#1“, které v roce 2017 následovala dvojka „Venus to Volcanus“. Nyní přichází čas na číslo tři, opět tedy s přispěním Iana Paice.

„Jsem za kluky vděčný. Jednak jsou nesmírně talentovaní a také mám díky nim možnost hrát i když nejsem s Purple. Vždycky si to spolu náramně užíváme,“ říká zkušený veterán.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace