Do Prahy vůbec poprvé dorazí japonská pětice LOVEBITES, která si během několika let vybudovala pověst jedné z technicky nejvybroušenějších metalových kapel současnosti.
Němečtí symfonici BEYOND THE BLACK stoupají po trajektorii popularity stále vzhůru a na 9. ledna 2026 ohlásili vydání nového alba „Break the Silence“. Spolu s touto informací pouštějí do světa i videoklip k titulní skladbě.
Japonské powermetalistky LOVEBITES sice v loňském roce avizovaly pauzu, ta ale nakonec byla jen sotva postřehnutelná. Nyní je kapela zpět, s novou baskytaristkou a taky novým, už čtvrtým albem.
Srpnové titulce vévodí bestie v maskách. Vzácný úkaz na hudební scéně. Soubor, který na první pohled vzbuzuje vášně. Titulní rozhovor vznikal před pražským koncertem a zpěvák Corey Taylor byl překvapivě příjemný a otevřený společník.
Nová kompletně dívčí kapela z Tokia hraje teprve pár let, ale jak je vidět a slyšet, nebojí se vlka nic. Po loňském debutové desce přichází s novou nahrávkou „Clockwork Immortality“.