Nový Spark
venku od 1. září

LUCIE přilévá olej do ohně dalšími novinkami

LUCIE se rozhodla uveřejnit další sérii informací o jejím návratu na scénu. Za tímto účelem sezvala novináře a redaktory do luxusního hotelu Aria. Účinkující prozradili, že k nadcházejícím koncertům, jež LUCIE má úplně nebo z většiny vyprodané, přidávají hoši ještě jeden. Odehraje se v brněnské Kajot Areně. Počet vystoupení se navyšuje v souvislosti s poptávkou, jež je už nyní obrovská.

Mimochodem, monstr turné, které kapela odehraje, čítá několik desítek kamionů a show na české poměry nevídanou. Česká Televize a Stream.cz navíc chystají ku příležitosti této akce spoustu zajímavých obrazových materiálů ze zákulisí příprav šňůry a historie kapely. Do prodeje se dostanou i speciální boxy čítající kompletní diskografii a videografii z archivů ČT a HBO. Alba nejenže vyjdou v reedici na klasických CD nosičích, ale současně se na trhu objeví i v podobě vinylů. Jako první se na gramodesce ukážou legendární „Černý kočky mokrý žáby“, a to ještě před Vánoci tohoto roku.

Řeč přišla i na očekávaný muzikál „Větší než malé množství lásky“ a na kontroverzní reakce novinářů k veřejné zkoušce. Jednalo se prý o nedotaženou verzi něčeho, co 31. října a 1. listopadu vstoupí na prkna, která znamenají svět, a co může ve výsledku působit úplně jinak. Kapela samozřejmě vyřkla i odpovědi na nejočekávanější dotazy. Z nich vyplynulo, že nové album je zatím moc daleko. Skupina má dost práce s přípravou turné, avšak možnost nové řadovky není vyloučena. Co se týče dalších zajímavostí, LUCIE naváže na svou biografii, která vyšla před 14 lety, další knížkou. Opět se jí ujme publicista Honza Dědek a na pulty by se měla dostat v průběhu jara příštího roku.

Megaturné, koncerty, muzikál, dokumenty, reedice, knížka,… Co jiného by se dalo čekat od comebacku titána typu LUCIE. Jak se ale hoši předvedou na pódiu a zda z nich budeme stále cítit onu magii, jaká jimi odjakživa prostupovala, se však dozvíme až příští rok.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace