Nový Spark
venku od 2. května
Marilyn Manson bude za flusanec zametat chodníky

Marilyn Manson bude za flusanec zametat chodníky

Po sérii obvinění z nejrůznějších sexuálních deliktů, které vypluly na veřejnost před třemi lety, o Marilynu Mansonovi není prakticky slyšet. Rozhodně ne v souvislost s muzikou. Magazín WMUR nyní připomíná další jeho přečin, kterého se dopustil ještě coby koncertující umělec během vystoupení v roce 2019 v New Hampshire.

Kameramanka, která tehdy koncert zaznamenávala na objednávku organizátorů, Mansona obvinila z toho, že ji poplival a „posoplil“. V dokumentaci je doslova zmiňován „obří chrchel“, kterým zpěvák dokumentaristce potřísnil nejen aparát, ale i obě ruce, aby se vzápětí k jejímu místu vrátil a vyfrknul jejím směrem, jak se někdy říká, tzv. „zednickou“. Ani tentokrát se prý nemýlil a dotyčná schytala druhý přesný zásah.

„Za třicet let, co se v branži pohybuju, jsem nic tak ponižujícího nezažila. Byla to ta nejhnusnější věc, co kdy kdo udělal. Je mi jasné, že nejde o žádný zločin, jen jsem doufala, že obžalovaný bude potrestán tak, aby si příště rozmyslel, jestli něco takového udělá znovu,“ vypověděla před soudem postižená.

Manson nakonec od soudu odešel s pokutou ve výši 1200 dolarů, něco málo přes 27 tisíc korun, a veřejně prospěšnými pracemi v objemu 20 hodin. Uvidíme kontroverzního divočáka zametat chodníky?

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace