Nový Spark
venku od 2. října
Matt Heafy a Nergal sdílí své noční můry v novém singlu IBARAKI

Matt Heafy a Nergal sdílí své noční můry v novém singlu IBARAKI

Nový projekt Matta Heafyho IBARAKI nabývá konkrétnějších rozměrů. Že se máme na co těšit, dokazuje další lahůdka, kterou zpěvák odhalil světu. V singlu „Akumu“ mu totiž sekunduje Nergal z BEHEMOTH.

Debutové album IBARAKI vyjde 5. května a dostalo název „Rashomon“. Třešničkou na dortu jsou hosté, které si Matt ke spolupráci přizval – Ihsahn, Nergal a Gerard Way.

„Akumu“ v překladu znamená „noční můra“. Matt Heafy tímto dílem vybízí posluchače, aby sami interpretovali, co cítí z textu, hudby i děsivého vizuálu videoklipu. Inspiroval se u performativního umělce Oliviera de Sagazana a jeho představením „Transfiguration“, kterému tak vzdal hold dalším uměleckým dílem.

Pokud jde o výběr hudebního partnera, Heafy se vyjadřuje: „To, že Nergal hostuje ve skladbě, kterou jsem napsal společně s Ihsahnem, mi umožnilo zkombinovat mnoho mých dlouhodobých nápadů a inspirací. A když jsem Nergalovi předložil výzvu, aby text přeložil do polštiny, posunul tak skladbu na jinou úroveň.“

Tracklist alba „Rashomon“:
1.Hakanaki Hitsuzen
2.Kagutsuchi
3.Ibaraki-Dōji
4.Jigoku Dayū
5.Tamashii No Houkai
6.Akumu (Feat. Nergal)
7.Komorebi
8.Rōnin (Feat. Gerard Way)
9.Susanoo No Mikoto (Feat. Ihsahn)
10.Kaizoku


Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace