Nový Spark
venku od 1. března
Metal forever!

Metal forever!

Tisíckrát slyšený, přesto stále pravdivý a aktuální slogan zdobí titulku zářijového čísla. Metal nás drží všechny nad vodou a dokud budou hrát interpreti jako DORO, nikdy nezemře. Ikonická a charismatická blondýnka zasvětila metalu svůj život a je ztělesnění ženského heavy elementu. Kult!

Za svou pětatřicetiletou kariéru vydala poprvé dvojalbum. Jelikož se nikdy nevdala, nemá děti a vyrůstala s tátou v kamionu, zasvětila ho své opravdové rodině, oddaným metalovým fanouškům. „Forever Warriors/Forever United“ je její vzdání holdu fanouškům a tomuto životnímu stylu.Zářijový Spark se rovněž nese ve znamení festivalů. V live sekci se ohlížíme za čtyřmi z nich. Masters of Rock, Brutal Assault, Obscene Extreme a Ostrava v plamenech tvoří hlavní pilíře letních festivalových radovánek a Spark jim věnuje dohromady třináct stran. Schválně, jestli s našimi postřehy a soudy souhlasíte. A třeba se najdete i na fotce!

Sparku se dostalo cti slyšet nové nadcházející album BEHEMOTH v jeho celé kráse na listening session v Berlíně a přinášíme vám podrobný studio report s detailním popisem každé skladby. Tohle bude velké!

Ikony jsou prostě ikony. Glen Benton vypálil na Boba Zelenku otázku jako první a zahájil tak netradičně Bobův pokec o nové desce DEICIDE. Stejně tak DEE SNIDER kategoricky nesnáší nekonečná farewell turné některých kapel, která končí jen naoko. „Jsem znepokojen a znechucen,“ sdělil nám Dee. Čtyři strany rockové moudrosti by Mr. Snider.

Z dalších rozhovorů je dobré si přečíst Dave Ellefsona, který nám nepovídá o MEGADETH a nóbrž o novém albu supergrupy METAL ALLEGIANCE. GRAVE DIGGER rozhodně nevěší lopaty na zeď a jejich novinka má říz. Bouřlivák Lee Dorian a jeho znovuobnovený projekt SEPTIC TANK popisuje, jak posedlost sociálními sítěmi naši civilizaci devastuje. Galerie Titánů patří, jak píše Vašek Tesař, právem alternativcům ze Severního Irska, THERAPY? Velmi sdílný a inteligentní frontman Andy Cairns – záruka chytrého čtení, na které se vyplatí najít chvíli klidu.

Příjemné čtení vám přeje šéfredaktor Karel Balčirák a jak je řečeno v nadpisu METAL FOREVER!


Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace