Nový Spark
venku od 3. června
Mick Mars končí s koncertováním. Nahradí ho v MÖTLEY CRÜE John 5?

Mick Mars končí s koncertováním. Nahradí ho v MÖTLEY CRÜE John 5?

Před pár dny přišla dobrá zpráva, když MÖTLEY CRÜE a DEF LEPPARD oznámili, že své stadionové turné příští rok přivezou i do Evropy. Návrat na starý kontinent však bude mít své „ale“.

Kytarista prvních jmenovaných Mick Mars totiž nepřijede. Ani do Evropy ani nikam jinam. Jedenasedmdesátiletý kytarista oznámil, že kvůli Bechtěrevově nemoci, která ho sužuje prakticky celý život, už nebude dál koncertovat, byť členem MÖTLEY CRÜE oficiálně dál zůstává.

MÖTLEY CRÜE na Sparkshopu

„Mick Mars, spoluzakladatel a jedenačtyřicet let kytarista heavymetalové kapely MÖTLEY CRÜE, oznámil, že kvůli bolestivému onemocnění už není schopen dál koncertovat. Mick bude dál členem kapely, ale náročné cestování už nezvládá. Bechtěrev je nesmírně bolestivé a omezující degenerativní onemocnění, které postihuje páteř,“ stojí v oficiálním vyjádření Marsova managementu.

Kdo Marse v řadách MÖTLEY CRÜE nahradí, zatím zveřejněno nebylo, spekuluje se však, že by se úkolu mohl zhostit John 5, člen kapely Roba Zombieho a bývalý spoluhráč Marilyna Mansona. O jeho přátelských vazbách s kapelou se ví, navíc nedávno ho po boku Roba Zombieho zastoupil jeho původní kytarista Mike Riggs. Sám John 5 však zatím spekulace odmítá.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
01.10. NORTHLANE, NOVELISTS, TEN56.
03.10. VOYAGER
09.10. KALANDRA, LILI REFRAIN
10.10. SONATA ARCTICA
10.10. MUNICIPAL WASTE, IMMOLATION, SCHIZOPHRENIA
11.10. DUFF MCKAGAN
11.10. APOCALYPTICA
12.10. KISSIN'DYNAMITE
15.10. 1349, KAMPFAR
16.10. INTER ARMA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace