Nový Spark
venku od 1. února
Miloš Dodo Doležal dotáhl ZEMĚTŘESENÍ do „Finále“

Miloš Dodo Doležal dotáhl ZEMĚTŘESENÍ do „Finále“

Miloš Dodo Doležal zřejmě definitivně uzavírá kapitolu jménem ZEMĚTŘESENÍ. Na CD i LP 24. března vyjde počin nazvaný ZEMĚTŘESENÍ 2 – „Finále“. Mimochodem, skoro na den přesně třicet let od uvedení vůbec prvního ZEMĚTŘESENÍ.

Materiál můžeš předobjednat na Sparkshopu

„Tak měla celá deska vypadat už před třiceti lety, ale z mnoha důvodů se tak nestalo,“ říká Dodo. Historii projektu zasvěceného dílu Jiřího Schelingera zevrubně představí booklet, jehož součástí je kromě jiného obsáhlý text publicisty Romana Zahrádky, znalce Schelingerovy tvorby i osudu, který Doležalovi s kompletací „Finále“ poslední roky pomáhal.„V textu bude vše vysvětleno, proč, s kým, kde, co. Je to velmi zajímavé počtení, které nebude jednoduché pobrat. Já vám nebudu nic přibližovat, protože co jsem poslední roky s tímto projektem zažil v rovinách mimo běžné chápání, by mi stejně nikdo neuvěřil. Všechny songy jsou nazpívány jediným zpěvákem, který je Mladen Djelmo,“ tvrdí Dodo.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
08.02. ROLO TOMASSI, HOLY FAWN, HERIOT
09.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
09.02. TWILIGHT FORCE
11.02. BAD OMENS, GHOSTKID, OXYMORRONS
13.02. TURMION KÄTILÖT
14.02. HENRY ROLLINS
14.02. YEAR OF NO LIGHT, NO SPILL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace