Nový Spark
venku od 1. června
MORBID ANGEL: Death metal forever

MORBID ANGEL: Death metal forever

MORBID ANGEL jsou synonymum pro pojem death metal. Styloví průkopníci pomohli vynést žánr v 90. letech na vrchol. Jak to ale bývá, došlo ke střetu osobností, rozkolům a rozpadu sestavy. Nyní byl však k mikrofonu povolán zpět Steven Tucker a s ním si povídáme v únorovém čísle.

„I když jsme v kapele nebyl, často jsme si s Treyem (Azagthotem – kytarista) telefonovali, zůstali jsme kamarády. Jednoho dne mi zavolal a nabídl mi návrat do kapely. S vizí nahrát společně nové album a vyrazit na turné. Prakticky to bylo stejné jako v předchozích případech, ale už jsem z toho nebyl vykulený jak poprvé. Vzal jsem si chvíli na rozmyšlenou. Nechtěl jsem Treye napínat nebo hrát machra, ale musel jsem se sám ujistit, že to všechno časově zvládnu. Se svou kapelou WARFATHER jsem jezdil na menší turné, neustále skládal muziku, ale MORBID ANGEL je docela jiný level,“ řekl Vláďovi Třískalovi Steve na otázku o jeho třetím návratu do kapely.



Celý rozhovor si můžete přečíst v aktuálním Sparku. K dostání v trafikách a v elektronické podobě zde.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo