Nový Spark
venku od 2. května
MUNICIPAL WASTE pějí ódu na klasický heavy metal

MUNICIPAL WASTE pějí ódu na klasický heavy metal

Sloveso „pět“ je v případě amerických thrasherů hodně nadnesený výraz, ale ódu na osmdesátá léta skutečně slyšet můžete. Nový singl „High Speed Steel“ vás přenese do dob, kdy heavy metal nabíral na síle i rychlosti. Mrkněte na lyric video!

Rychlý heavy metal, pod jehož povrchem bublají začátky thrashmetalového hnutí. Přesně tak zní nová skladba, která pochází z nedávno avizovaného alba kapely „Electrified Brain“. Fanoušci si mohou ve svých kalendářích zaškrtnout 1. červenec, kdy nová studiovka vychází. Bude se jednat o nástupce desky „Slime and Punishment“ z roku 2017.

Kupte si nové album v předprodeji na Sparkshopu!

„Singl ‚High Speed Steel‘ je ódou na časy, kdy se heavy metal začal formovat do své rychlejší formy. Posunuli jsme hranice našeho zvuku a nasměrovali jsme dynamiku naší hudby směrem ke klasickému heavy metalu, ale zároveň jsme chtěli udržet vysokou intenzitu. Skladba je o překonávání překážek, i když se zdá, že všechno stojí proti vám,“ přibližuje novinku kytarista Ryan Waste.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace