Nový Spark
venku od 2. května
Nalezněte svoji vnitřní sílu s novým singlem CIVIL WAR

Nalezněte svoji vnitřní sílu s novým singlem CIVIL WAR

Švédská powermetalová jednotka představuje své očekáváné album „Invaders“ dalším válečným singlem „Battle of Life“. Mrkněte na lyric video, které znázorňuje hledání vnitřní síly a dobývání vlastních strachů.

V klipu se mihnou i indiáni, jejichž bitvám proti armádě Spojených států amerických se CIVIL WAR na novém albu z velké části věnují.„Battle of Life“ je jednou z deseti válečných hymen na nové desce „Invaders“, která vyjde 17. června. Novinka přináší svědectví o příbězích, bitvách a trýznivých osudech lidí z celého světa. Jako zpěvák se představí Kelly Sundown Carpenter, který sice v kapele působí od roku 2017, ale poprvé ho můžeme slyšet také na studiové desce. Spolu s ním své riffy nově předvede i kytarista Thobbe Englund (ex-SABATON).

„Skladba je o vytrvalosti a o nalezení odvahy, abychom vstali poté, co spadneme. Také je o tom, jak naše vnímání situace může vše změnit. Pokud změníme způsob, jakým vidíme svět...změníme celý svět,“ dodává o novém singlu zpěvák Kelly Sundown Carpenter.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace