Nový Spark
venku od 1. listopadu
Nechte se roztrhat CODE ORANGE

Nechte se roztrhat CODE ORANGE

Nová světlice ozařuje hardcorové a jsou jím Američané** CODE ORANGE**. Brutální proudy nespoutané energie se valí z těžkých a bolestných riffů této čtveřice se zpívajícím bubeníkem. Tihle borci si to vydřeli a neustoupí ani o píď.

V jejich začátcích se jim smáli, že nejsou dost připravení a hodní být v HC komunitě a ti nyní všem posměváčkům ukazují vztyčený prostředníček a podepisují smlouvu s Roadrunner Records. Jejich třetí album „Forever“ vyšlo v lednu.

CODE ORANGE vyvinuli svůj vlastní inovativní heavy zvuk, který symbolizuje jejich odhodlání se nevzdat a nebrat ne jako odpověď. Jejich do morku kostí kousavý projev si ověřte níže. Doprovodný videoklip je stejně tak znepokojující.

Hudební server Pitchfork nazval jejich předchozí nahrávku „I Am King“ z roku 2014 jako nejvíce dopředu myslící věc roku 2014. „Chtěli jsme si minulou deskou položit nohy na stůl,“ říká bubeník Jami Morgan. „Nyní je tam máme a celej stůl rozkopem.“

Vydání nové desky však není procházka růžovou zahradou, ale je to bolestivý a těžký proces. „Není to lehce běžící proces, je to velmi bolestivé. Řveme na sebe, abychom se dobrali k výsledku. Jsme kamarádi už dost dlouho a jammování pro nás nefunguje. Je to jen bolest, buďto fyzická nebo více bizarní. Existuje mnoho kapel o srandě, zejména v hardcoru. Naše kapela není o srandě. Nikdy to není sranda, ale jsme odměněni,“ manifestuje tvrdý postoj Morgan.

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace