Nový Spark
venku od 1. září
Nejprodávanější album v Americe? Novinka GOJIRY

Nejprodávanější album v Americe? Novinka GOJIRY

Zprávy zpoza oceánu z minulého týdne hovoří o tom, že prodejně nejúspěšnějším albem podle žebříčku Top Album Sales byla novinka „Fortitude“ od GOJIRY. Pro francouzskou metalovou úderku jde dosud o jejich nejlepší umístění.

Novou desku i merchandise můžete objednávat ve Sparkshopu!

Sedmé studiové album GOJIRY debutovalo v prestižní hitparádě Billboard 200 na 12. místě, tedy o 12 příček výš než předchozí počin „Magma“ (2016). Do finálního hodnocení Billboard 200 jsou však zahrnuty pouze audio a video streamy. Celkově „Fortitude“ zaznamenalo 27 372 jednotek (čistý prodej činil 24 104), čímž se GOJIRA v žebříčku Top Album Sales vyšplhala na 1. místo.

Mimo to GOJIRA dosáhla nejvyššího umístění v rodné Francii, když debutovala na 2. místě žebříčku. „Fortitude“ se umístilo i TOP 10 v Austrálii, Finsku, Německu, Norsku, Švédsku a Velké Británii. V bodování Sparku získalo titul album měsíce.

Letos má kapela v plánu společně tour po Spojených státech s DEFTONES a později vlastní šňůru, na níž jim budou sekundovat KNOCKED LOOSE a ALIEN WEAPONRY.

V aktuálním Sparku najdete s Gojirou třístránkový rozhovor.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace