Nový Spark
venku od 1. srpna
Nejprodávanější album v Americe? Novinka GOJIRY

Nejprodávanější album v Americe? Novinka GOJIRY

Zprávy zpoza oceánu z minulého týdne hovoří o tom, že prodejně nejúspěšnějším albem podle žebříčku Top Album Sales byla novinka „Fortitude“ od GOJIRY. Pro francouzskou metalovou úderku jde dosud o jejich nejlepší umístění.

Novou desku i merchandise můžete objednávat ve Sparkshopu!

Sedmé studiové album GOJIRY debutovalo v prestižní hitparádě Billboard 200 na 12. místě, tedy o 12 příček výš než předchozí počin „Magma“ (2016). Do finálního hodnocení Billboard 200 jsou však zahrnuty pouze audio a video streamy. Celkově „Fortitude“ zaznamenalo 27 372 jednotek (čistý prodej činil 24 104), čímž se GOJIRA v žebříčku Top Album Sales vyšplhala na 1. místo.

Mimo to GOJIRA dosáhla nejvyššího umístění v rodné Francii, když debutovala na 2. místě žebříčku. „Fortitude“ se umístilo i TOP 10 v Austrálii, Finsku, Německu, Norsku, Švédsku a Velké Británii. V bodování Sparku získalo titul album měsíce.

Letos má kapela v plánu společně tour po Spojených státech s DEFTONES a později vlastní šňůru, na níž jim budou sekundovat KNOCKED LOOSE a ALIEN WEAPONRY.

V aktuálním Sparku najdete s Gojirou třístránkový rozhovor.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace