Nový Spark
venku od 2. dubna
Německá úderka SODOM zahraje na Basinfirefestu. Vstupenky k dostání na Sparkshopu!

Německá úderka SODOM zahraje na Basinfirefestu. Vstupenky k dostání na Sparkshopu!

Thrashmetaloví velikáni SODOM jsou další potvrzenou kapelou pro letošní ročník Basinfirefestu ve Spáleném Poříčí. A seznam nekončí. Pořadatelé hlásí dalších pět kapel v sestavě!

Vstupenky kupujte na Sparkshopu!

SODOM, patřící do německé thrashové „velké čtyřky“, jsou jednou z nejdéle hrajících kapel ve svém žánru. Válí už od roku 1981!

Další zahraniční nově potvrzenou kapelou v sestavě jsou ROLO TOMASSI. Mladí progresivisté v čele s kouzelnou Evou Spence hrají mix mezi moderním metalem a éterickými rádiovými hity. To zní šíleně, že? Žánrově nezařaditelní Angláni čerpají z mathcore, dreampopu i experimentálního rocku. Rozhodně je na co se těšit!

Vystoupí i kvarteto českých kapel. COCOTTE MINUTE s charismatickým Zellerem za mikrofonem patří na špičku českého crossoveru už od první desky, šťavnatý nariffovaný rock GAIA MESIAH sdílí podobnou vizi s kapelami jako FAITH NO MORE nebo DEFTONES, metalický crust n‘roll ostrafskych MALIGNANT TUMOUR vychází z muziky MOTÖRHEAD a jede vždy naplno! Na závěr se přidává kapela nesoucí tu nejčistší esenci gotického rocku, která před 30 lety vydala svou albovou prvotinu - XIII. STOLETÍ!

Headlinerem 16. ročníku festivalu, který se uskuteční od 23. do 26. června, jsou již dříve potvrzení SAXON, přijedou i BLIND GUARDIAN, EPICA, ROTTING CHRIST a další velké hvězdy metalového i rockového žánru.

A ještě se nekončí, další kapely budou přibývat!

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace