Nový Spark
venku od 2. května
Německá úderka SODOM zahraje na Basinfirefestu. Vstupenky k dostání na Sparkshopu!

Německá úderka SODOM zahraje na Basinfirefestu. Vstupenky k dostání na Sparkshopu!

Thrashmetaloví velikáni SODOM jsou další potvrzenou kapelou pro letošní ročník Basinfirefestu ve Spáleném Poříčí. A seznam nekončí. Pořadatelé hlásí dalších pět kapel v sestavě!

Vstupenky kupujte na Sparkshopu!

SODOM, patřící do německé thrashové „velké čtyřky“, jsou jednou z nejdéle hrajících kapel ve svém žánru. Válí už od roku 1981!

Další zahraniční nově potvrzenou kapelou v sestavě jsou ROLO TOMASSI. Mladí progresivisté v čele s kouzelnou Evou Spence hrají mix mezi moderním metalem a éterickými rádiovými hity. To zní šíleně, že? Žánrově nezařaditelní Angláni čerpají z mathcore, dreampopu i experimentálního rocku. Rozhodně je na co se těšit!

Vystoupí i kvarteto českých kapel. COCOTTE MINUTE s charismatickým Zellerem za mikrofonem patří na špičku českého crossoveru už od první desky, šťavnatý nariffovaný rock GAIA MESIAH sdílí podobnou vizi s kapelami jako FAITH NO MORE nebo DEFTONES, metalický crust n‘roll ostrafskych MALIGNANT TUMOUR vychází z muziky MOTÖRHEAD a jede vždy naplno! Na závěr se přidává kapela nesoucí tu nejčistší esenci gotického rocku, která před 30 lety vydala svou albovou prvotinu - XIII. STOLETÍ!

Headlinerem 16. ročníku festivalu, který se uskuteční od 23. do 26. června, jsou již dříve potvrzení SAXON, přijedou i BLIND GUARDIAN, EPICA, ROTTING CHRIST a další velké hvězdy metalového i rockového žánru.

A ještě se nekončí, další kapely budou přibývat!

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace