Nový Spark
venku od 1. července
NEONFLY vzdávají hold českým fandům a festivalu Masters of Rock novým EP

NEONFLY vzdávají hold českým fandům a festivalu Masters of Rock novým EP

Britští NEONFLY jsou v Česku skoro jako doma. Své návraty na festival Masters of Rock se rozhodli zvěčnit na minialbu „Master Tapes – 10 Years Live at Masters of Rock“, které jim vyjde 19. června. První ukázkou je záznam skladby „Highways to Nowhere“ z vystoupení v roce 2022, kdy i navzdory deštivému počasí dokázalo být na pódiu celkem horko.

„S Masters of Rock jsme svázaní od roku 2012, kdy jsme hráli na zaplněném druhém pódiu a získali si srdce a mysl všech přítomných. To vedlo k tomu, že jsme se následující rok vrátili a objevili se brzy odpoledne už na hlavní scéně. Od té doby mají čeští fanoušci, a zejména ti na Masters of Rock, speciální místo v našich srdcích. Hrát ve Vizovicích je jako vracet se domů a my jsme chtěli vyjádřit vděčnost všem fanouškům, kteří to s námi v průběhu let rozjeli, a také fantastickému týmu Pragokoncertu za jejich neochvějnou podporu,“ uvádějí NEONFLY.

Jejich předloňská návštěva Masters of Rock byla už jejich čtvrtou, přičemž na pětipísňovém EP se objeví jeden záznam z vystoupení v roce 2013, dva z ročníku 2015 a dva z toho s datem 2022.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace