Nový Spark
venku od 1. srpna
Nezlomný Sparkman navštívil kočičí útulek

Nezlomný Sparkman navštívil kočičí útulek

Před nedávnem jsme obdrželi velkorysý dar od našeho slovenského předplatitele v podobě finanční částky na podporu časopisu. Na jeho přání jsme trička v hodnotě daru předali potřebným.

Sparkman a Sparkgirl putovali do kočičího útulku v Praze-Bohnicích. V záchytném středisku v areálu Psychiatrické léčebny na socioterapeutické farmě zde zaopatřují malá zvířata pacientů převážně kočky.

Zvířata zde většinou bohužel zůstanou. Některé z nich naleznou domov u nových majitelů. Část je také nápomocných v aplikaci programu tzv."pet terapii", který napomáhá pacientům dlouhodobě léčeným aktivovat citové vazby, normalizovat náladu apod.

Prostory útulku včetně krásné voliéry s výběhem jsme pomohli také uklidit. Útulek neustále hledá dobrovolníky na úklid u zvířat či například jen na běžné sekání trávy. Materiální pomoc či korunka na transparentní účet určitě také potěší.

Děkujeme za příspěvky, kterými jste podpořili nás i kočičky!

Transparentní účet: 2300710898/2010

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace