Nový Spark
venku od 1. července
Sparkman e-shop offensive! Nové tituly za Spark cenu

Sparkman e-shop offensive! Nové tituly za Spark cenu

S novým rokem jsme náš e-shop zásobili novými albovými přísliby na zimu a jaro 2021. Nová alba ACCEPT, THERION, NERVOSA, MSG, KORPIKLAANI, EPICA, MOONSPELL nebo keeperovský singl HELLOWEEN čekají na vaše objevení. A samozřejmě máme i merch!

NOVÉ TITULY SI MŮŽETE OBJEDNAT ZDE

ACCEPT – „Too Mean To Die“
Wolf Hoffmann omladil kádr ACCEPT a s novou krví vedle sebe se vrhá do dalších bojů za metal albem „Too Mean To Die“. Nekorunovaní králové heavy metalu tak svou patnáctou deskou dokazují, že věk je jen číslo. Stabilita a spolehlivost, dva průvodní znaky ACCEPT, se opět potvrzují na novince. Krom nových věcí a nosičů zařazujeme i trička a mikiny klasických motivů ACCEPT.


THERION – „Leviathan“
Švédský maestro bombastického metalu, Christofer Johnsson, předkládá zbrusu nové album „Leviathan“. Éra komplikovaných oper je ta tam, zde jsou melodičtí a hitoví THERION. Zařazujeme samozřejmě i merch k „Leviathan“.


MSG – „Immortal“
Německý kytarový mág Michael Schenker vydává nové album „Immortal“ pod hlavičkou oživené MICHAEL SCHENKER GROUP! Krom kytary geniálního melodika uslyšíte zřejmě nejsilnější sestavu, kterou kdy Michael měl u MSG kolem sebe včetně Ralfa Scheeperse, Ronnieho Romera nebo Joe Lynn Turnera.


NERVOSA – „Perpetual Chaos“
Amazonky NERVOSA vydávají velmi očekáváné nové album „Perpetual Chaos“ v nové sestavě. Původní sekernice Prika Amaral kolem sebe rozestavila trojici dračic a kvartet se vydává do obnovené thrash/deathové ataky. Megaposter nové sestavy najdete v lednovém čísle.


KORPIKLAANI – „Jylhä“
Finský lesní klan KORPIKLAANI se po necelých třech letech vrací s novou porcí melancholického a silně melodického folk metalu. Ty tam jsou časy bezhlavého chlastání, nastala doba přemýšlivého popíjení kvalitního pití a rozjímání. A máme v zásobě i pár parádně vyvedených triček.


EPICA – „Omega“
S tvorbou holandských symfonic metalistů EPICA se často pojívá slovo monumentální. Pro novou desku „Omega“ platí tato vlastnost více než kdy dříve. Album nabízíme hned v několika provedeních a připojujeme samozřejmě merch pro pány a dámy.


MOONSPELL – „Hermitage“
Třinácté album pionýrů temných metalových uliček MOONSPELL nese název „Hermitage“. Vedle temných, citlivých a revolučních aspektů album provede posluchače skrz nejtemnější dny lidské existence. Portugalští potemníci kolem Fernanda Ribeira přinášení koňskou dávku hlubokých emocí.


HELLOWEEN – singl „Skyfall“
Reunion turné „Pumpkins United“ vyšlo pro HELLOWEEN na výbornou, a proto dalším logickým krokem bylo zavřít se do studia a spojenými silami staré i novější gardy nahrát společnou muziku. Jako první se dýňáci rozhodli pro neobvyklý krok, vydat singl „Skyfall“ v mnoho různých provedeních. Píseň z pera Kaie Hansena má odkazovat na slavné časy Keeperů a my kromě pěti verzí nabízíme i tematický merch.


PRIMAL FEAR – maxisingl
Stálice německého power metalu PRIMAL FEAR se spojila s finskou zimní královnou Tarjou Turunen a vydává pětipísňový maxisingl. Tarja pěje v „I Will Be Gone“ a zbylé čtyři písně jsou plně v režii PRIMAL FEAR.VŠECHNY TITULY JSOU DOSTUPNÉ NA WWW.SPARKROCK.CZ

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace