Nový Spark
venku od 3. ledna
Za Spark! Na bojiště vstupuje Sparkgirl

Za Spark! Na bojiště vstupuje Sparkgirl

Jak jsme slíbili, tak činíme. Po bok Sparkmana se nyní staví Sparkgirl. Nebojácná, hrdá a všemi mastmi mazaná bojovnice zdvojnásobuje úsilí, které vedeme proti zákeřnému nepříteli a následným omezením. Opět proto zveřejňujeme část úvodníku šéfredaktora Karla Balčiráka.

Na palubě časopisu stále probíhá operace ZA SPARK! Chtěl bych poděkovat všem čtenářům, kteří si zakoupili trika se Sparkmanem, aby časopis nenechali padnout. Naše emoce a vděk za vaši podporu se dají slovy těžko vyjádřit. A jak jsme slíbili, do akce nyní povoláváme SparkGIRL, aby stála Sparkmanovi v této složité době po boku na bitevním poli. Zakoupit si tričko se Sparkmanem nebo SparkGIRL znamená nosit na své hrudi symbol boje s virovou situací, a především pomoci svému časopisu. Na prahu netradičních prázdnin, které jedna generace zažije poprvé bez festivalů, si nenechte vzít radost ze života. Bez ohledu na to, jak nepředvídatelně budoucnost vypadá, zůstaneme s vámi. Společně můžeme najít cestu.

Šéfredaktor Karel Balčirák

Tričko Sparkgirl – Defender of Spark lze objednat zde:

https://www.sparkrock.cz/obchod/sparkgirl/Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace