Nový Spark
venku od 1. června
"Nikdy více" s ELBE - nový klip a na podzim nové album

"Nikdy více" s ELBE - nový klip a na podzim nové album

ELBE založili původně jako instrumentální projekt kytaristé Standa Jelínek (Dying Passion) a Martin „Spacosh“ Peřina (Between the Planets, Martians), mezitím se kapela rozrostla do současného složení bubeník Jan Kylar, baskytarista Jan Stinka (Dying Passion) a v neposlední době i nový zpěvák Pavel Hrnčíř (Silent Stream of Godless Elegy). ELBE si postupně vytvořili osobitý a žánrově nevyhraněný styl, který kombinuje prvky post-metalu, post-rocku, doomgaze a atmosférické intenzity.


ELBE právě vydali nový silný a emotivní singl a videoklip s názvem „Never Again“, který uvozuje novou etapu pod labelem Octopus Rising / Argonauta Records.
Po pozitivně přijatých albech „Sudety“ a „Eschatology“, která je přivedla na významné festivaly jako Brutal Assault a MetalGate Czech Death Fest a na pódia společně s kapelami jako The Moth Gatherer a The Chasing Monster, jsou ELBE nyní připraveni posluchačům představit svůj další vývojový krok.
Nadcházející album s názvem „Peculiar“ je dokončeno a jeho vydání je naplánováno na začátek podzimu 2025.

https://www.facebook.com/ArgonautaRecords

https://elbeband.bandcamp.com/

https://www.facebook.com/elbeband/

https://www.instagram.com/elbe_band/

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo