Nový Spark
venku od 2. srpna
Nikki Sixx přichystal první výstavu fotografií a bude mít vlastní model fotoaparátu

Nikki Sixx přichystal první výstavu fotografií a bude mít vlastní model fotoaparátu

Basák a zakladatel MÖTLEY CRÜE Nikki Sixx, který v současnosti působí v SIXX: A.M., spojil síly s německou optickou společností Leica Camera. V říjnu odhalí vlastní model foťáku Leica Q „Nikki Sixx Edition“ a zahájí svou první výstavu fotografií nazvanou „Konverzace s anděly“.

Nikki Sixx měl fotografování v oblibě odjakživa. Díky svým koníčkům a vášním byl schopný překonat drogovou závislost. Nyní už je 17 let čistý a využívá fotoaparáty firmy Leica jako nástroj k zachycení příběhů plných naděje skrze fotografie se silnými významy.

„Celý život jsem vypravěč – skladatel, spisovatel a zejména fotograf. Když fotím své modely, snažím se zachytit víc než jen fotku. Chci totiž vyprávět jejich příběhy,“ praví Nikki. Jeho vůbec první výstava fotografií s názvem „Konverzace s anděly“ se bude konat od října v galerii Leica v Los Angeles.

Styl a metoda fotografování Nikkiho Sixxe jsou jedinečné. Nejdříve totiž se svými modely dlouze diskutuje, aby je pořádně poznal, než vůbec vytáhne fotoaparát. Teprve až dovyslechne jejich příběhy, tak začíná fotit. V jeho snaze tyto příběhy dále vyprávět mu pomáhají fotoaparáty Leica SL, Leica M a Leica Q. Firma Leica tak nyní přichystala jeho vlastní model fotoaparátu Leica Q „Nikki Sixx Edition“. „Není to jen foťák pro seriózní práci, je to foťák zachycující život. Nikdy neopouštím dům bez svého foťáku. Chci jej mít po ruce, kdykoliv mě přepadne inspirace,“ uzavírá Sixx.


Nikki Sixx je rovněž úspěšným spisovatelem a již třikrát se stal nejprodávanějším autorem v žebříčku The New York Times. Letos slaví desáté výročí od vydání své strhující biografie „The Heroin Diaries“. Nikki k této příležitosti přichystal speciální edici, která obsahuje nové kapitoly i zatím nikdy nezveřejněné fotografie.

Nový Spark
venku od 2. srpna
Kalendář akcí
12.08. Josefstadt by Brutal Assault
13.08. Rock For People Hope
19.08. Rock Castle
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace