Nový Spark
venku od 2. května
Nikki Sixx znovu vydá svou biografii a její soundtrack

Nikki Sixx znovu vydá svou biografii a její soundtrack

Drogami nasáklá biografie „The Heroin Diaries“ Nikkiho Sixxe a „The Heroin Diaries Soundtrack“ od SIXX:A.M. se dočkaly deseti let od vydání. Nikki se k tomuto výročí je rozhodl vydat znovu.

Nikk Sixx je fetuprostý již 16 let a před deseti lety sdílel svůj příběh s celým světem. Nyní, ve světle opiátové krize, které postihla zejména Spojené státy je jeho cesta k čistotě a muzika naléhavější než kdy dřív.Kniha „The Heroin Diaries“ je nejen kronikou dekadence a zvrácenosti, kterými Nikki během svého života prošel, ale stal se americkým bestsellerem a zrodila se z něj i kapela SIXX:A.M. „Za posledních deset let jsem potkal spoustu lidí, které mi za ‚The Heroin Diaries‘ děkovali, že jim kniha zachránila život. A je pravdou, že psaní zachránilo život i mně,“ přiznává Sixx.

Memoáry Sixxe jsou velkým hitem New York Times a stejně tak soundtrack, který inspirovaly. Kdysi naprosto zlomená rock star v nich sdílí syrové a hypnotizující zážitky, když narazil na samé dno a dále jeho rozhodnutí bojovat dál a zvednout se. Nově budou v knize otištěny nikdy nepublikované fotografie a Nikkiho reflexe své dekády střízlivosti.

Pokud byste si chtěli zavzpomínat na poslední album SIXX:A.M., zabruste do našeho archivu a květnové číslo 2016 si objednejte.


Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace