Nový počin kapely NOMURA s názvem „In the Thrall of Desire“ přináší syrový a nekompromisní pohled na problematiku zneužívání medikamentů a farmaceutik, tentokrát prizmatem nezvládnutého vzteku a vnitřního napětí. Skladba kombinuje agresivní kytarové riffy
Po kontroverzním singlu „The Kings Became Gods“ se NOMURA znovu probouzí v celé své temnotě a přináší další úder. Tentokrát se noří do křehké, zranitelné hlubiny lidské mysli, kde stačí nepatrný záchvěv a celé podvědomí se rozsype na ostré střepy, které u
NOMURA vydává nový kontroverzní singl s názvem „The Kings Became Gods“. Melancholický song o zneužívání lidské moci, podpořený hutnými pitch-shiftnutými riffy, jedovatými vokály a pro tuto kapelu nezvykle nakažlivou klavírní linkou vychází 19. září.
Již tento pátek 21. března 2025 se Olomouc připravuje na pokračování oblíbené akce "OLMÜTZ UNDER SIEGE". Tento unikátní hudební večer, který se již po třetí odehraje v olomouckém klubu Hellpaso (dříve známém jako 15minut Club), přinese návštěvníkům hudebn
Olomoucká kapela NOMURA, která patří k výjimečným zástupcům mladé generace hrající žánr djent, chystá na leden dva koncerty. Ve středu 17. ledna se představí v ostravském klubu Barrák, o den později, 18. ledna, zahrají v Rýmařově.
V Týnci nad Labem to bude mazec už tento víkend! Po sedmnácté přivedou pořadatelé akce Týnský Mazec na Letní parket Ostrov v Týnci nad Labem kvalitní metalovou hudbu. I tento rok bude ve znamení osmi metalových kapel, skvělého jídla, pití a unikátní atmos
Sami organizátoři festivalu Necro Metal Pilgrims se již ztrácejí v počtu proběhlých ročníků, avšak jejich odhodlání přinést fanouškům nezapomenutelný zážitek z metalového světa zůstává neotřesitelný. Každý nový ročník má ambici překonat ten uplynulý a ani
Kapela NOMURA zve fanoušky k poslechu chystaného EP „The Silent Whisper“, ze kterého zveřejnili zatím dva singly společně s videoklipy. Nejbližší zastávka, kde předvedou zatím nezveřejněné skladby z nové nahrávky, je 18.11. v Kopřivnici ve Féjkovně 2.0.
Je tomu skoro měsíc, co kapela NOMURA vykopla ven první eponymní singl z připravovaného EP “The Silent Whisper”, a aby vás nechali vychladnout, servírují další song.
Po roční odmlce a změnách v sestavě se nadějný progresivní djent kvintet NOMURA hlásí s novým EP „The Silent Whisper“. Jako první z desky kapela vypouští eponymní skladbu s videoklipem.
Olomoučtí groove progresivci NOMURA natočili videoklip k novému singlu „Self Ignition“. Navazují s ním na vloni zveřejněný videoklip ke skladbě „Deep Under The Skin“.