Nový Spark
venku od 3. dubna
Nová zpěvačka DELAIN se představuje v prvním singlu

Nová zpěvačka DELAIN se představuje v prvním singlu

Kapelní dítě klávesisty a hlavního skladatele Martijna Westerholta, oznamuje svou novou sestavu. V novém videoklipu ke skladbě „The Quest and the Curse“ se představí také nová zpěvačka Diana Leah, která nahradila Charlotte Wessels.

DELAIN na Sparkshopu

K nizozemské kapele se znovu připojují původní kytarista Ronald Landa a bubeník Sander Zoer, nově příchozími jsou zpěvačka Diana Leah a baskytarista Ludovico Cioffi. První singl v nové sestavě „The Quest and the Curse“ obsahuje typické bombastické riffy, bujné orchestrace, prvky filmové hudby, metalu, popu i elektroniky. Staré elementy potkávají nové, což znamená jedině – nová kapitola DELAIN právě začíná!

V únoru 2021 Westerholt oznámil rozpuštění tehdejšího line-upu, protože chemie v kapele přestala fungovat. Jednotliví členové se neshodli na tom, kam by se skupina měla dále ubírat. Poslední album „Apocalypse & Chill“ vyšlo v roce 2020 ještě s Charlotte Wessels za mikrofonem.


Nový Spark
venku od 3. dubna
Kalendář akcí
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
12.05. DORDEDUH, HEIDEN, BESNA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace