Nový Spark
venku od 3. října
Nová zpěvačka DELAIN se představuje v prvním singlu

Nová zpěvačka DELAIN se představuje v prvním singlu

Kapelní dítě klávesisty a hlavního skladatele Martijna Westerholta, oznamuje svou novou sestavu. V novém videoklipu ke skladbě „The Quest and the Curse“ se představí také nová zpěvačka Diana Leah, která nahradila Charlotte Wessels.

DELAIN na Sparkshopu

K nizozemské kapele se znovu připojují původní kytarista Ronald Landa a bubeník Sander Zoer, nově příchozími jsou zpěvačka Diana Leah a baskytarista Ludovico Cioffi. První singl v nové sestavě „The Quest and the Curse“ obsahuje typické bombastické riffy, bujné orchestrace, prvky filmové hudby, metalu, popu i elektroniky. Staré elementy potkávají nové, což znamená jedině – nová kapitola DELAIN právě začíná!

V únoru 2021 Westerholt oznámil rozpuštění tehdejšího line-upu, protože chemie v kapele přestala fungovat. Jednotliví členové se neshodli na tom, kam by se skupina měla dále ubírat. Poslední album „Apocalypse & Chill“ vyšlo v roce 2020 ještě s Charlotte Wessels za mikrofonem.


Nový Spark
venku od 3. října
Kalendář akcí
06.10. SPARK FRESH BLOOD - TORRAX, ARAWN, RISE OF SURYA
07.10. GAAHLS WYRD, GAEREA, SAOR
09.10. MOONSPELL, MY DYING BRIDE, BORKNAGAR, WOLFHEART, HINAYANA
10.10. ALL THEM WITCHES
11.10. PARADISE LOST
12.10. CRADLE OF FILTH, ALCEST
12.10. PARADISE LOST
13.10. DESTRAGE
13.10. RAY WILSON
13.10. CARPENTER BRUT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace