Nový Spark
venku od 3. června
Nové album FIVE FINGER DEATH PUNCH je transcendentní evolucí tvorby kapely

Nové album FIVE FINGER DEATH PUNCH je transcendentní evolucí tvorby kapely

Multiplatinová americká mašina vypustila do světa své deváté studiové album „AfterLife“, které podle členů kapely přesahuje jejich tradiční vývoj. Je odlišné, až transcendentální. Společně s jeho vydáním vzpomínají FIVE FINGER DEATH PUNCH na své nedávné velké turné ve videoklipu ke skladbě „Times Like These“.

Užijte si nové album na maximum. Koupit ho můžete na Sparkshopu!

„‚Afterlife‘ je moje oblíbená deska kapely k dnešnímu dni. I její nahrávání byla největší zábava. Pokud bylo předchozí album ‚F8‘ nazýváno jako ‚znovuzrození‘, pak toto je naše ‚transcendence‘. Jedním z nejtěžších věcí pro tradiční rockovou kapelu ‚bicí-kytara-basa-zpěv‘ je vytvořit rozpoznatelný, charakteristický zvuk. Druhou nejobtížnější věcí je neustále se vyvíjet, ale přitom se držet vlastního zvuku. Věřím, že ‚AfterLife‘ pro nás není jen evolucí, ale možná i změnou paradigmatu v naší kariéře, protože nahrávka je výrazně odlišná od všech předchozích, přesto stále zní jako my. Jsme na ni velmi hrdí a nemůžeme se dočkat, až se o ni podělíme. Naše fanoušky čeká několik překvapení,“ říká o nejnovějším přírůstku do diskografie FFDP kytarista Zoltan Bathory.

Fanoušci kapely se můžou těšit na zářijové číslo Sparku, chystáme velký materiál. Srpnové číslo můžete stále koupit i na Sparkshopu.


Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace