Nový Spark
venku od 1. června
Nové album FIVE FINGER DEATH PUNCH je transcendentní evolucí tvorby kapely

Nové album FIVE FINGER DEATH PUNCH je transcendentní evolucí tvorby kapely

Multiplatinová americká mašina vypustila do světa své deváté studiové album „AfterLife“, které podle členů kapely přesahuje jejich tradiční vývoj. Je odlišné, až transcendentální. Společně s jeho vydáním vzpomínají FIVE FINGER DEATH PUNCH na své nedávné velké turné ve videoklipu ke skladbě „Times Like These“.

Užijte si nové album na maximum. Koupit ho můžete na Sparkshopu!

„‚Afterlife‘ je moje oblíbená deska kapely k dnešnímu dni. I její nahrávání byla největší zábava. Pokud bylo předchozí album ‚F8‘ nazýváno jako ‚znovuzrození‘, pak toto je naše ‚transcendence‘. Jedním z nejtěžších věcí pro tradiční rockovou kapelu ‚bicí-kytara-basa-zpěv‘ je vytvořit rozpoznatelný, charakteristický zvuk. Druhou nejobtížnější věcí je neustále se vyvíjet, ale přitom se držet vlastního zvuku. Věřím, že ‚AfterLife‘ pro nás není jen evolucí, ale možná i změnou paradigmatu v naší kariéře, protože nahrávka je výrazně odlišná od všech předchozích, přesto stále zní jako my. Jsme na ni velmi hrdí a nemůžeme se dočkat, až se o ni podělíme. Naše fanoušky čeká několik překvapení,“ říká o nejnovějším přírůstku do diskografie FFDP kytarista Zoltan Bathory.

Fanoušci kapely se můžou těšit na zářijové číslo Sparku, chystáme velký materiál. Srpnové číslo můžete stále koupit i na Sparkshopu.


Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace