Nový Spark
venku od 1. prosince
Nové album METALLIKY „72 Seasons“ uslyší fanoušci den před vydáním v kinech

Nové album METALLIKY „72 Seasons“ uslyší fanoušci den před vydáním v kinech

Americká formace METALLICA je bez nejmenších diskuzí globálním fenoménem. Dost možná jediná metalová kapela, o které slyšel i ten, kdo o metal v životě prakticky nezavadil. Skupina, která i po čtyřiceti letech na scéně spolehlivě naplní velkou plochu letiště v pražských Letňanech. A když takové hudební stars vydají po sedmi letech čekání nové album, je to událost. Deska „72 Seasons“ vychází v pátek 14. dubna, ale už v předvečer, ve čtvrtek 13. dubna, budou mít fanoušci z celého světa příležitost zajít do kina na její speciální streamovanou předpremiéru, a to i v Dolby Atmos ve vybraných kinech.

Všech dvanáct nových skladeb o celkové délce sedmdesáti sedmi minut si budou moci fanoušci vychutnat i v drtivém prostorovém zvuku Dolby Atmos. Každou píseň bude doprovázet vlastní videoklip a rovněž exkluzivní komentář členů kapely. Prostě jedinečný a neopakovatelný zážitek, který si žádný z fanoušků kapely, jedné ze čtyř největších thrashmetalových skupin světa, ujít.

„Pro fanoušky METALLIKY je to obrovská příležitost slyšet nové album mezi prvními. Jsme nesmírně rádi, že můžeme být součástí tohoto historického globálního okamžiku - propojení METALLIKY s jejími fanoušky prostřednictvím tohoto přenosu,“ uvedla Kymberli Frueh, ze společnosti Trafalgar Releasing, která se v minulosti postarala mimo jiné o kinodistribuci dokumentu S&M², který mapoval obnovené spojení METALLIKY a symfonického orchestru města San Francisco. Do českých kin tuto globální událost distribuuje společnost Aerofilms.

Dvě již zveřejněné skladby – „Lux Æterna“ a „Screaming Suicide“ dávají jasně na srozuměnou, že se Metallica vrací ve skvělé formě a fanouškům dá pořádnou porci toho, co chtějí slyšet. Novinku „72 Seasons“, jejíž název odkazuje k prvním formativním osmnácti letům lidských životů, produkovala dvojice James Hetfield a Lars Ulrich společně s Gregem Fidelmanem. Album vyjde na CD, těžkém, 140gramovém dvojLP, dvou dalších barevných variantách vinylu a samozřejmě i digitálně.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace