Nový Spark
venku od 2. května
Nový festival „Rock Castle“ rozburácí příští léto Moravský Krumlov!

Nový festival „Rock Castle“ rozburácí příští léto Moravský Krumlov!

Přátelé, kamarádi, žijeme nyní v podivné době, která nám nepřináší mnoho dobrých zpráv a ze světa živé kultury pak již ty zprávy nejsou žádné…jen ve smyslu „přeloženo“, „přesunuto“. A tak vám snad naše zpráva o tom, že se připravují i zbrusu nové „live“ projekty udělá radost.

ROCK CASTLE se uskuteční 19. – 21. 8. 2021 v zámeckém areálu v Moravském Krumlově.

Mnohým metalistům je již tento areál důvěrně znám z doby, kdy tam jezdili na festival, který nedopadl ekonomicky dobře a zanikl. Prostředí zámku a Moravského Krumlova je nádherné a je to vyloženě překrásná letní dovolenková destinace. A takové prostředí by nemělo zůstat ležet ladem. Vedení města Moravský Krumlov stojí o to, aby zde festival mezinárodního významu probíhal a my jsme rádi, že jsme se mohli pustit do práce, kde k našim festivalům MASTERS OF ROCK a METALFEST OPEN AIR PLZEŇ můžeme přidat dalšího festivalového „brášku“ fesťák ROCK CASTLE.

Více informací o novém fesťáku Pragokoncertu se dozvíte již tento pátek, 6. 11. 2020 v 10:00 hodin. V tento čas budou spuštěny rovněž festivalové stránky na adrese www.rockcastle.cz a bude zahájen prodej vstupenek za zaváděcí cenu! Vstupenky budou k prodeji pouze přes e-shopy Pragokoncertu (rockcastle.cz, mastersofrock.cz, pragokoncert.com).

Do Moravského Krumlova se nejenom vrátí zahraniční metalové superstars, ale také „Muchova Slovanská Epopej“, a to do nově zrekonstruovaného zámku.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
30.05. IRON MADEN
31.05. IRON MAIDEN
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace