Nový Spark
venku od 1. září
Nový festival „Rock Castle“ rozburácí příští léto Moravský Krumlov!

Nový festival „Rock Castle“ rozburácí příští léto Moravský Krumlov!

Přátelé, kamarádi, žijeme nyní v podivné době, která nám nepřináší mnoho dobrých zpráv a ze světa živé kultury pak již ty zprávy nejsou žádné…jen ve smyslu „přeloženo“, „přesunuto“. A tak vám snad naše zpráva o tom, že se připravují i zbrusu nové „live“ projekty udělá radost.

ROCK CASTLE se uskuteční 19. – 21. 8. 2021 v zámeckém areálu v Moravském Krumlově.

Mnohým metalistům je již tento areál důvěrně znám z doby, kdy tam jezdili na festival, který nedopadl ekonomicky dobře a zanikl. Prostředí zámku a Moravského Krumlova je nádherné a je to vyloženě překrásná letní dovolenková destinace. A takové prostředí by nemělo zůstat ležet ladem. Vedení města Moravský Krumlov stojí o to, aby zde festival mezinárodního významu probíhal a my jsme rádi, že jsme se mohli pustit do práce, kde k našim festivalům MASTERS OF ROCK a METALFEST OPEN AIR PLZEŇ můžeme přidat dalšího festivalového „brášku“ fesťák ROCK CASTLE.

Více informací o novém fesťáku Pragokoncertu se dozvíte již tento pátek, 6. 11. 2020 v 10:00 hodin. V tento čas budou spuštěny rovněž festivalové stránky na adrese www.rockcastle.cz a bude zahájen prodej vstupenek za zaváděcí cenu! Vstupenky budou k prodeji pouze přes e-shopy Pragokoncertu (rockcastle.cz, mastersofrock.cz, pragokoncert.com).

Do Moravského Krumlova se nejenom vrátí zahraniční metalové superstars, ale také „Muchova Slovanská Epopej“, a to do nově zrekonstruovaného zámku.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace