Nový Spark
venku od 1. června
Nový klip kapely MOTORBAND přináší rockovou nostalgii

Nový klip kapely MOTORBAND přináší rockovou nostalgii

Tuzemská skupina MOTORBAND pokračuje v dobývání srdcí rockových fanoušků pátou klipovkou ze svého sedmého studiového alba „Motorband 007“. Ve videoklipu ke skladbě „Doutník, Whisky, háro“ můžete spatřit čtyři členy kapely KABÁT!

Skladba vyvolává nejen pozitivní emoce, ale také nostalgii a muzikantskou pohodu. Vizuál ukazuje muzikantský život v restauračních zařízeních, kde se kapely zakládaly a scházely, muzikanti se přetahovali, vytahovali, debatovali o nástrojích i aparatuře, ale také balili holky. V tomto videoklipu se MOTORBAND spojil s legendárními členy kapely KABÁT, což ve výsledku přesně vystihuje začátky teplického rockového podhoubí. Zkušenosti a energie členů KABÁTU výrazně přispěly k atraktivnějšímu a silnějšímu výsledku.

MOTORBAND byl založen už v polovině 80. let v Teplicích a prošla jím řada zpěváků a muzikantů. V roce 2023 se kapela rozešla se zpěvákem Ladislavem Korbelem, aby přivítala Petra Kutheila, s nímž začala novou éru a nahrála album „Motorband 007“.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo