Nový Spark
venku od 1. března
Obvinění Marilyna Mansona ze zneužívání pozitivně ovlivnilo streamy jeho skladeb

Obvinění Marilyna Mansona ze zneužívání pozitivně ovlivnilo streamy jeho skladeb

Koncem ledna učinila herečka Evan Rachel Wood, bývalá přítelkyně Marilyna Mansona, prohlášení, v němž muzikanta označila jako člověka, který ji dlouhodobě týral. Spustila tím jednak lavinu dalších obvinění a prohlášení, na situaci ale zareagoval i hudební trh.

Podle platformy Billboard vypadl po sérii obvinění poslední Mansonův singl „Don’t Chase The Dead“ z žebříčku Billboard Mainstream Rock Airplay. Skladba z Mansonovy loňské desky „We Are Chaos“ se z hitparády odporoučela po 12 týdnech. Naposledy se držela na 34. místě.

Pokud jde o streamování hudby, je situace opačná. V týdnu končícím 4. února vzrostly streamy jeho skladeb o 7 % na 6 milionů. Digitální prodeje jeho nahrávek dosáhly 2 000, což značí 40% nárůst.

Nahromaděná obvinění od žen z Mansonova okolí ovšem způsobila vyhazov z vydavatelské firmy, která stojí za zmíněným nejnovějším albem „We Are Chaos“. Umělec bude mít také na krku FBI.

Sám Manson vydal prohlášení, v němž stojí: „Samozřejmě, můj život a moje umění vzbuzují už dlouho kontroverze, ale ona nedávná tvrzení o mně jsou hrozným zkreslením reality. Moje intimní vztahy byly vždy naprosto v souladu s podobně smýšlejícími partnery. Bez ohledu na to, jak a proč se nyní ostatní rozhodují zkreslovat minulost, taková je pravda.“

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace