Nový Spark
venku od 1. června
"ON" se vrací na novém albu heavymetalových TITANIC

"ON" se vrací na novém albu heavymetalových TITANIC

Brněnská stálice kovového řemesla ukula novou studiovou desku s prozaickým názvem „On“. Kolekce jedenácti nadupaných skladeb neskrývá velké ambice, a mezi lid vstupuje už tento pátek.

TITANIC album nahrávali již bez baskytaristy Milana Hanáka, který zemřel po těžké nemoci v roce 2019. „Milan nám samozřejmě chybí jak muzikantsky, tak i lidsky. Nicméně život jde dál a náš nový baskytarista Milan Vajgrt je naprosto skvělá náhrada. Vzhledem k tomu, že za Milana Hanáka delší dobu zaskakoval na koncertech, když už Milan nemohl hrát, tak se za těch pár let už vcelku dokonale dokázal vžít do muziky Titanic. Díky tomu se celkový zvuk kapely příliš nezměnil. I když si osobně myslím, že když jsme tentokrát mohli skládat víc věcí i já s Ashokem, tak se určitě jedná o nejtvrdší album v historii kapely,“ poodhalil náboj alba „On“ bubeník Martin Marthus Škaroupka.

Deska „On“ vznikala na začátku letošního léta ve studiích Khopec a Shaark. Objednáte ji už nyní v našem Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace