Nový Spark
venku od 1. července
"ON" se vrací na novém albu heavymetalových TITANIC

"ON" se vrací na novém albu heavymetalových TITANIC

Brněnská stálice kovového řemesla ukula novou studiovou desku s prozaickým názvem „On“. Kolekce jedenácti nadupaných skladeb neskrývá velké ambice, a mezi lid vstupuje už tento pátek.

TITANIC album nahrávali již bez baskytaristy Milana Hanáka, který zemřel po těžké nemoci v roce 2019. „Milan nám samozřejmě chybí jak muzikantsky, tak i lidsky. Nicméně život jde dál a náš nový baskytarista Milan Vajgrt je naprosto skvělá náhrada. Vzhledem k tomu, že za Milana Hanáka delší dobu zaskakoval na koncertech, když už Milan nemohl hrát, tak se za těch pár let už vcelku dokonale dokázal vžít do muziky Titanic. Díky tomu se celkový zvuk kapely příliš nezměnil. I když si osobně myslím, že když jsme tentokrát mohli skládat víc věcí i já s Ashokem, tak se určitě jedná o nejtvrdší album v historii kapely,“ poodhalil náboj alba „On“ bubeník Martin Marthus Škaroupka.

Deska „On“ vznikala na začátku letošního léta ve studiích Khopec a Shaark. Objednáte ji už nyní v našem Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
21.07. AC/DC
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
29.07. SCORPIONS
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace