Nový Spark
venku od 1. června
Pavel Liška VYPSANÉ FIXE vybagroval nový klip

Pavel Liška VYPSANÉ FIXE vybagroval nový klip

Stálice domácí rockové scény VYPSANÁ FIXA má od loňského jara venku albovou novinku „Kusy radosti“ a radost sobě i fanouškům udělala čerstvým klipem ke skladbě „Bagrista ze Suezu“. Jeho autorem je Tomáš Bláha, blatenský rodák a absolvent Teorie a dějin filmu a audiovizuální kultury na Filozofické fakultě Masarykově univerzitě v Brně, který má za sebou natáčení se jmény jako jsou Anna K., ZRNÍ nebo SKYLINE.

Fixu seženeš i na Sparkshopu

Do tuzemských reálií přenesl události z března 2021, kdy Suezský průplav ucpala obří kontejnerová loď Ever Given, kterou pomohl vyprostit „samozvaný“ spasitel, bagrista Abdalláh Abdalgavád, který posléze nebyl ani náležitě oceněn. V klipu Fixy si zachránce, který se nedočkal ani špetky vděku, zahrál herec Pavel Liška.

PS: Ve videu můžete identifikovat i vklad jednoho z redaktorů Sparku. Pokud se vám to podaří, můžete se na dálku odměnit malým bezvýznamným plus!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace