Nový Spark
venku od 1. června
Poslechněte si dva songy z nového alba švédské grindcorové laviny GADGET

Poslechněte si dva songy z nového alba švédské grindcorové laviny GADGET

Všichni milovníci kulometného švédského grindu ve stylu NASUM nebo RETALIATION by měli ihned zbystřit, neboť další švédští soukmenovci GADGET se po dlouhém desetiletém studiovém tichu znovu vracejí na scénu a znějí zuřivěji než kdy předtím! Novinka ponese příznačné jméno „The Geat Destroyer“ a její příchod můžete očekávat 4. března. Titul „Velký Ničitel“ neberte na lehkou váhu, protože dvě čerstvě zveřejněné ochutnávky vám zaručeně utrhnou obličej z lebky. Tryskový grindcore podobající se vystřelené kulce s blast beaty, které zní jako datel ujíždějící na kokainu! Mrknete a prošvihnete to. Taktéž znamenitá produkce s fantaskně kovovým šroťákem a jedním velice speciálním hostem na druhé skladbě. Kohopak bystré ouško rozezná ten briskní vokální dodatek? Delší „The Geat Destroyer“ a bleskovou „Violent Hours (For A Veiled Awakening)“ si můžete poslechnout níže:

Pro ty, kteří nedokázali uhodnout zpěváckého hosta na druhém songu, tak je to nikdo jiný než Barney z NAPALM DEATH.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo