Nový Spark
venku od 1. června
VIDEO: GADGET - „Enemies of Reason“

VIDEO: GADGET - „Enemies of Reason“

Musím přiznat, že už ryju čáry do zdi, abych odpočítával kolik dní zbývá do vydání nového alba „The Great Destroyer“ od švédských grinderů GADGET. Kapela nyní vypustila klip k songu „Enemies of Reason“, který jako ostatní songy z novinky vám urve ksicht z lebky. Rázná minutka grindového výplachu a epileptických vizuálů. Kytarista Rikard Olsson se k ní vyjádřil takto:

Tohle je jeden z posledních songů, který jsme pro album napsali. Pokud se nemýlím, tak byl napsán v prosinci 2013. Bicí party jsem měl již nějakou tu dobu vymyšlené, ale žádné riffy. Takže jednoho dne jsem prostě něco slátal dohromady, protože nahrávací session už končila a chyběli nám ty jednoduché, rychlé grind songy. William Blackmon k ní poté napsal text a nakonec se ukázalo, že pasuje skvěle jako otvírák alba“.

A zpěvák William jedoduše dodal: „Tenhle track slouží jako pochod ateistické revoluce; pozrdav kritickému myšlení“.

„The Great Destroyer“ vychází 11. března.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo