Nový Spark
venku od 1. prosince

Poslechněte si nový singl AMARANTHE „Drop Dead Cynical“

AMARANTHE konečně zveřejnili svůj nový singl „Drop Dead Cynical“! Skladba je ukázkou toho, co nás čeká na jejich novém albu „Massive Addictive“, které vyjde 21. října. „Vždy, když skládáte nové album, čekáte, až to přijde. Až přijde ten jeden konkrétní song, díky kterému z vás spadne tlak. Tentokrát to byl první singl ,Drop Dead Cynical‘. S ním to z nás spadlo a pak už to bylo v pohodě, další dobré songy začaly přicházet samy,“ říká kapelník Olof Mörck.

Základním cílem kapely přitom tentokrát bylo udržet si nejen charakteristické znaky, které z AMARANTHE udělaly metalovou senzaci, ale především, posunout se zase o další krok dál. „Minulé album ,The Nexus‘ bylo oproti debutu ještě kontrastnější, to znamená, že popové pasáže byly ještě popovější, ty tvrdé zase ještě tvrdší. Ale hráli jsme tak trochu na jistotu. Když porovnám novinku s ,The Nexus‘, je to ještě větší krok vpřed,“ uvedl Mörck v rozhovoru pro finskou Kaaos TV.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace