Nový Spark
venku od 3. ledna

POWERWOLF na Masters of Rock 2015 ve světové premiéře představí nové album

Poté co švédští SABATON pro festival Masters of Rock složili píseň (mimochodem jako pro jediný festival na světě!), je zde další kapela, která zaznamenává obrovský vzestup ve všech zemích, a pro Masters of Rock chystá zcela unikátní „release album show“. Stále populárnější POWERWOLF pracují na nové desce. Její vydáni je načasováno tak, aby vyšla těsně před Masters of Rock a tento festival si kapela vybrala k celosvětové live premiéře nového alba. Ano, všichni fanoušci POWERWOLF z celého světa budou moct poslechnout si nové skladby live vůbec poprvé právě na Masters!

Album vyjde s největší pravděpodobností den před show POWERWOLF a fanoušci si je budou moct koupit přímo ve festivalovém shopu. POWERWOLF vám pak budou moct na ještě "horkou" placku napsat osobní věnování na extra dlouhé podpisovce! Na představení alba live budou pochopitelně pozvána hudební média z celého světa! A teď pozor! POWERWOLF pro Masters připravují doposud největší pódiovou show v historii kapely! Koncert se bude nahrávat a vyjde celosvětově na DVD! POWERWOLF si vybrali Masters of Rock jako festival, kde se chtějí světu prezentovat s novým studiovým albem a velkolepou novou show. A my jsme si vybrali POWERWOLF jako hlavní hvězdu sobotního večera příštího Masters of Rock! Buďte u toho!

Vstupenky jsou od dnešního dne poprvé v prodeji přes web www.mastersofrock.cz v sekci Vstupenky, v Masters of Rock Café ve Zlíně a v pražském sídle Pragokoncertu, ul. U Bulhara 3.

Zaváděcí cena permanentní vstupenky na čtyři festivalové dny za 900,- Kč je platná do konce září nebo do vyprodání limitované edice. Tak neváhejte!

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace