Nový Spark
venku od 1. června
POWERWOLF představili v Praze své nové album „The Sacrament of Sin“.

POWERWOLF představili v Praze své nové album „The Sacrament of Sin“.

V pondělí patřilo sklepení pražského Hard rock café německým POWERWOLF a jejich v pořadí už sedmé studiovce. Album přijeli představit osobně kytarista Matthew Greywolf a klávesák Falk Maria Schlegel. V Čechách tak poprvé zazněly songy z očekávaného alba „The Sacrament of Sin“.

Poslechu se mohli účastnit jen pozvaní novináři. Hrstka vyvolených tak dostala šanci slyšet novinku více než dva měsíce před jejím vydáním. Spark byl u toho a můžeme jen naznačit, že na albu jsou věci, které jste u POWERWOLF ještě neslyšeli. Těch jedenáct nových tracků vás určitě nezklame. Naopak. Ostatně produkci tentokrát kompletně obstaral vyhlášený Jens Bogren (AMON AMARTH, KREATOR, AMORPHIS), takže už to by pro vás mělo být zárukou příjemného poslechového zážitku.

foto: David Havlena

Nové album by se mělo objevit na pultech obchodů 13. července a živou premiéru pak bude mít na našem domácím festivalu MASTERS OF ROCK . Novinka se objeví tak v několika speciálních edicích, které budou obsahovat bonusové CD „Communio Lupatum“. Na něm najdete kapely jako BATTLE BEAST, AMARANTHE, ELUVEITIE nebo EPICA, které přehrály vybrané skladby POWERWOLF.


Album vydává label Napalm records a předobjednat si jej můžete v různých verzích zde . Spark strávil po boku Matthew Greywolfa a Falka Maria Schlegela celý den, a kromě rozhovoru Spark TV máme pro vás i řadu překvapení. Vlci už brousí zuby…

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo