Nový Spark
venku od 30. října
POWERWOLF představili v Praze své nové album „The Sacrament of Sin“.

POWERWOLF představili v Praze své nové album „The Sacrament of Sin“.

V pondělí patřilo sklepení pražského Hard rock café německým POWERWOLF a jejich v pořadí už sedmé studiovce. Album přijeli představit osobně kytarista Matthew Greywolf a klávesák Falk Maria Schlegel. V Čechách tak poprvé zazněly songy z očekávaného alba „The Sacrament of Sin“.

Poslechu se mohli účastnit jen pozvaní novináři. Hrstka vyvolených tak dostala šanci slyšet novinku více než dva měsíce před jejím vydáním. Spark byl u toho a můžeme jen naznačit, že na albu jsou věci, které jste u POWERWOLF ještě neslyšeli. Těch jedenáct nových tracků vás určitě nezklame. Naopak. Ostatně produkci tentokrát kompletně obstaral vyhlášený Jens Bogren (AMON AMARTH, KREATOR, AMORPHIS), takže už to by pro vás mělo být zárukou příjemného poslechového zážitku.

foto: David Havlena

Nové album by se mělo objevit na pultech obchodů 13. července a živou premiéru pak bude mít na našem domácím festivalu MASTERS OF ROCK . Novinka se objeví tak v několika speciálních edicích, které budou obsahovat bonusové CD „Communio Lupatum“. Na něm najdete kapely jako BATTLE BEAST, AMARANTHE, ELUVEITIE nebo EPICA, které přehrály vybrané skladby POWERWOLF.


Album vydává label Napalm records a předobjednat si jej můžete v různých verzích zde . Spark strávil po boku Matthew Greywolfa a Falka Maria Schlegela celý den, a kromě rozhovoru Spark TV máme pro vás i řadu překvapení. Vlci už brousí zuby…

Nový Spark
venku od 30. října
Kalendář akcí
15.11. Mayhem, Gaahls Wyrd, Gost
17.11. Amon Amarth
18.11. LIONHEART, DEEZ NUTS, KUBLAI KHAN, OBEY THE BRAVE, FALLBRAWL
19.11. Weshley Arms, Glorious Sons
19.11. IMPERICON NEVER SAY DIE! TOUR
20.11. BLACK STAR RIDERS, DIAMOND HEAD
20.11. QUEENSRŸCHE, FIREWIND, DARK SKY CHOIR
21.11. Leprous, Port Noir
22.11. MALOKARPATAN, VIRCOLAC, GOATCRAFT, SACRILEGIA
22.11. MAX & IGGOR CAVALERA
A co FAKKER!?