Nový Spark
venku od 2. května
Prázdniny s POWERWOLF začínají! Máme exkluzivní video!

Prázdniny s POWERWOLF začínají! Máme exkluzivní video!

Už jenom pár dnů a budete vědět jaké je nové album POWERWOLF "Blessed & Possessed". Čeští fanoušci můžou díky festivalu MASTERS OF ROCK začít stříhat metr. Deska se bude poprvé prodávat právě na vizovickém festivalu. Spark má pro vás také jednu exkluzivitu! S POWERWOLF jsme pořídili fascinující materiál. Teď se můžete dozvědět o novém albu dosud nezveřejněná fakta a detaily. Mrkněte! (ps: video je ve full HD, přepněte si nastavení)

A tím to nekončí. Buďte s námi celé léto a můžete se být jisti, že vám pak neunikne ani chlup. Spark nebude ve Vizovicích chybět. Ostatně největší show v historii kapely si nemůžeme my ani vy nechat ujít. Kapela tady chystá natáčet i DVD! Na MASTERS OF ROCK vás čeká s vlky také extra dlouhá autogramiáda a proto jsme vám v novém Sparku nabídli i megaposter s kapelou.

Než to všechno vypukne, tak si můžete denně dávat nový klip POWERWOLF k hymně "Army Of The Night", kde se to kříži, kadidly a kostely jenom hemží. Léto má ve znamení vlka!

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
30.05. IRON MADEN
31.05. IRON MAIDEN
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace