Nový Spark
venku od 2. října
Představuje se nový festival: Out of Hell Rock celebration 2018

Představuje se nový festival: Out of Hell Rock celebration 2018

Pekelné Doly – Zapomeň na Dorotu Máchalovou a obyčejnou motorkářskou jeskyni. My tenhle v Evropě naprosto jedinečný prostor totiž vidíme jako výzvu k uspořádání pekelné jízdy metalistů.

Ač omezeny kapacitně, nabízí doly naprosto jedinečnou atmosféru. Team O.O.H. Rock Celebration 2018 je připraven doly vytěžit na maximum. Pekelné brány se otevřou 11.08.2018 a vy můžete vyjít vstříc metalovému peklu – 13 kapel a ďábelsky vychytaná vizuální show – osvětlení, ohně, kouř a pyroefekty. Ústy hlavního pořadatele nepůjde o žádnou temnost, ale o oslavu života. Mottem celé akce a merche je „Hell Is Only Inside Us“.

První ročník pořadatelé pojali jako výzvu – i malý festival se může kvalitou a atmosférou srovnávat s těmi velkými. Jejich cílem je maximální spokojenost návštěvníků i účinkujících. Kvalitní zvuk, dechberoucí podívaná a unikátní genius loci doplněny o místní občerstvení a další dva bary přímo v jeskyni. Fajnšmekry, kterým lahodí pekelně dobrá káva, potěší venkovní pojízdná kavárna. Nákupem v merchandise street budou návštěvníci moci podpořit kapely a pořadatele. Svou přítomností vás jistě rozpálí potetované krásky z projektu Suicide Angels , které zcela jedinečným stylem podporují léčbu malého Tomáše Voborníka. Za zmínku stojí i vychytaný fotopoint.


Hudební produkce se bude odehrávat na Out Of Hell Stage, kde Sarkonia, Act of God, Menhir, Steel Engraved (DE), Anthology (SK) a Welicoruss (RUS) obleče hořící skály do hávu melodického metalu.

Přímo uvnitř jeskyně se rozpoutá peklo v rytmech tvrdších metalových forem, post vykopávače zastanou místní Liars, následovat bude finalista Fresh Blood of Spark, Procrastination, Chaos in Head, V.A.R., Blamage a Mean Messiah.

Out Of Hell je akce pro všechny rockery a motorkáře, kteří určitě ocení komfort v podobě vyhrazené části jeskyně a venkovního prostoru pro parkování svých ďábelských strojů. Nutno zdůraznit, že jinde nebude možnost motorku postavit, primárně totiž chceme být hudebním festivalem.

Prodej vstupenek zahájíme 2.5.2018 na vybraných místech, infocentrech okolních měst a také na internetu na http://www.evstupenka.cz/. Kapacita dolů je omezena, proto neváhej a kupuj lístky na tuhle po čertech skvělou zábavu.

Foto: Roman Sluka

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace