Nový Spark
venku od 1. října
První kapela Chestera Benningtona znovu nechá vyniknout zpěvákův hlas

První kapela Chestera Benningtona znovu nechá vyniknout zpěvákův hlas

GREY DAZE, skupina, v níž začínal své hudební působení Chester Bennington, chystá k vydání další materiál s vokálem slavného zpěváka. Půjde o pětiskladbové EP „Amends… Stripped“, které nabídne akustické verze již zveřejněných skladeb.

GREY DAZE letos vydali album „Amends“, kolekci jedenácti písní sebraných z desek „Wake Me“ (1994) a „...No Sun Today“ (1997), znovu natočených a zmodernizovaných. Chesterův hlas pocházel z původních nahrávek, jelikož znovu nazpívat své party už před svojí sebevraždou bohužel nestihl. „Myslím, že by byl pyšný na to, co jsme vytvořili,“ nechal se v době vydání slyšet bubeník Sean Dowdell.

Na chystaném EP pak GREY DAZE přetvořili pět skladeb z „Amends“ do akustického hávu. „Jednou z nejzajímavějších věcí na práci s tak skvělým zpěvákem, jakým byl Chester, je to, že čím víc jej poznáte, tím více uslyšíte a dokážete ocenit všechny jemné nuance jeho hlasu,“ vysvětluje k chystanému počinu spoluzakladatel a bubeník kapely Sean Dowdell. Venku je ukázka v podobě skladby „Shouting Out“.

„Amends... Stripped“ vyjde 29. ledna.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace