Nový Spark
venku od 2. května
První ročník Black Hornet Festu nabídne české a slovenské kapely nejtvrdšího ražení

První ročník Black Hornet Festu nabídne české a slovenské kapely nejtvrdšího ražení

První ročník nově vzniklého festivalu Black Hornet Fest se uskuteční v sobotu 9. září v areálu letního parketu v Újezdu u Přelouče. Zahraje sedm českých a slovenských kapel nejtvrdších metalových žánrů.

Léto a open air akce ještě nekončí! Naopak se o slovo hlásí úplně nový jednodenní festival Black Hornet Fest, který přinese to nejlepší z českého a slovenského metalového prostředí. Vystoupí deathmetalové ikony HYPNOS a TORTHARRY, které žánrově doplní turnovská PURNAMA, která se stále více zarývá do povědomí fanoušků smrtícího kovu. Dále bandy ze Slovenska, DOOMAS a LUNATIC GODS, jejichž doom/death a folk/black dají festivalu žánrovou rozmanitost. Tu podtrhne vystoupení moderních metalistů STELLVRIS. Celý festival ve 14. hodin otevře reinkarnovaná metalcorová úderka z Pardubic DAY BEFORE.

Do programu je zahrnuto i vystoupení skupiny Démoni CZ z Orlové, která vám naservíruje ohnivě pekelnou show!

Parkování a stanování je zdarma. Na čepu budou piva ze třech pivovarů, k dostání bude i skvělá káva z otrokovické pražírny. Samozřejmě nebudou chybět další festivalové dobroty. Akce se koná za každého počasí, jelikož areál je zastřešen.

Více informací na FB události

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace