Nový Spark
venku od 2. října
Původní logo KISS je k mání za víc než milion korun

Původní logo KISS je k mání za víc než milion korun

Aukční síň GottaHaveRockAndRoll, specializující se cennosti ze světa hudby, sportu a popkultury, aktuálně nabízí jednu z nejrozsáhlejších sbírek artiklů KISS, jaké kdy byly na jednom místě k mání. Mezi bezmála tři sta položkami najdeme coby ty nejlevnější podepsané fotografie, alba či autentická dobová trička, k těm naopak nejdražším, s cenami v řádu tisíců dolarů, pak patří pódiové propriety, kostýmy či hudební nástroje.

Obzvlášť zajímavý je například původní, tužkou kreslený, koncept přebalu alba „Love Gun“ (1977) – který se zjevně neuchytil – podepsaný samotným autorem Kenem Kellym, jehož cena je odhadována na 7500 – 10 000 dolarů, tedy v přepočtu kolem 200 tisíc korun. Na desetinásobek pak aukční síň odhaduje hodnotu kousku ústřižku s původním nákresem loga KISS z ruky Ace Frehleyho, k němuž je pochopitelně přidán i certifikát autentičnosti – minimální nabídka činí 50 000 dolarů (víc než jeden milion korun), aukční síň však odhaduje, že se může vydražit za 75 000 až 100 000 dolarů.

Kompletní nabídku najdete zde zde a pokud si nevyberete, máme KISS i na Sparkshopu


Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace