Nový Spark
venku od 3. října
RAGE AGAINST THE MACHINE zrušili celé evropské turné včetně zastávky v Praze

RAGE AGAINST THE MACHINE zrušili celé evropské turné včetně zastávky v Praze

Zpěvák Zack de la Rocha musí být pod lékařským dohledem poté, co si minulý měsíc na pódiu způsobil zranění nohy. A tak kapela ruší celé evropské turné včetně koncertu v Praze, který měl proběhnout 19. září v O2 areně.

Americká crossoverová čtveřice se na turné vydala po dlouhých 11 letech nečinnosti. Turné po USA bylo naplánováno už na rok 2020, ale kvůli covidu bylo přesunuto. První koncert byl odehrán až letos 9. července. Hned při druhém vystoupení si však Zack ošklivě zranil nohu. Turné sice pokračovalo, ale zpěvák na pódiu vždy jen seděl.

Nyní přišlo oficiální vyjádření, že RAGE AGAINTS THE MACHINE odehrají poslední koncert 14. srpna v Madison Square Garden a veškerá další vystoupení se ruší. Zackovi bylo doporučeno doma odpočívat a podstupovat pravidelné rehabilitace: „Cestování, přesuny letadlem a striktní časový harmonogram v Evropě a Británii jsou až moc velký risk pro kompletní zotavení,“ stojí ve zprávě.

Nové termíny kapela zatím nechystá, peníze za vstupenky tedy budou lidem vráceny.

Koncert nebude, tak si zmírni žal novým trikem RATM ze Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 3. října
Kalendář akcí
06.10. SPARK FRESH BLOOD - TORRAX, ARAWN, RISE OF SURYA
07.10. GAAHLS WYRD, GAEREA, SAOR
09.10. MOONSPELL, MY DYING BRIDE, BORKNAGAR, WOLFHEART, HINAYANA
10.10. ALL THEM WITCHES
11.10. PARADISE LOST
12.10. CRADLE OF FILTH, ALCEST
12.10. PARADISE LOST
13.10. DESTRAGE
13.10. RAY WILSON
13.10. CARPENTER BRUT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace