Nový Spark
venku od 1. července
RAGE AGAINST THE MACHINE zrušili celé evropské turné včetně zastávky v Praze

RAGE AGAINST THE MACHINE zrušili celé evropské turné včetně zastávky v Praze

Zpěvák Zack de la Rocha musí být pod lékařským dohledem poté, co si minulý měsíc na pódiu způsobil zranění nohy. A tak kapela ruší celé evropské turné včetně koncertu v Praze, který měl proběhnout 19. září v O2 areně.

Americká crossoverová čtveřice se na turné vydala po dlouhých 11 letech nečinnosti. Turné po USA bylo naplánováno už na rok 2020, ale kvůli covidu bylo přesunuto. První koncert byl odehrán až letos 9. července. Hned při druhém vystoupení si však Zack ošklivě zranil nohu. Turné sice pokračovalo, ale zpěvák na pódiu vždy jen seděl.

Nyní přišlo oficiální vyjádření, že RAGE AGAINTS THE MACHINE odehrají poslední koncert 14. srpna v Madison Square Garden a veškerá další vystoupení se ruší. Zackovi bylo doporučeno doma odpočívat a podstupovat pravidelné rehabilitace: „Cestování, přesuny letadlem a striktní časový harmonogram v Evropě a Británii jsou až moc velký risk pro kompletní zotavení,“ stojí ve zprávě.

Nové termíny kapela zatím nechystá, peníze za vstupenky tedy budou lidem vráceny.

Koncert nebude, tak si zmírni žal novým trikem RATM ze Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace