Nový Spark
venku od 1. března
Řecká odplata. S MANOWAR přichází Odysseova pomsta

Řecká odplata. S MANOWAR přichází Odysseova pomsta

Heavymetalová legenda s Joeym DeMaiem v čele nedávno překvapila oznámením o digitálním EP „Highlights from the Revenge of Odysseus“, které naplnil spirit známého bájného mýtu z kolébky civilizace, a také jména zajímavých uměleckých hostí.


MANOWAR svůj nejnovější hudební projekt založili na Homérově příběhu o hrdinném Odysseovi a jeho dlouhém a nebezpečném návratů domů. V pěti kompozicích nechybí ani postavy bohyně Athény či nymfy Kalypsó. Hudební svět pak zastupují hostující Sakis Tolis (ROTTING CHRIST) či Chiara Tricarico (MOONLIGHT HAZE). Jako vypravěči se pak představují známí řečtí herci, otec a syn, Kostas a Konstantinos Kazakosovi.

Mimo to MANOWAR nedávno oznámili, že bubeník Anders Johansson dočasně opouští kapelu a nebude se moci zúčastnit koncertů letos ani v roce 2023. Nahrazen byl Davem Chedrickem, který hrál dříve s kapelami RAVEN či KILL RITUAL.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace