Nový Spark
venku od 1. června
ROXOR oslavuje Železnýho krále

ROXOR oslavuje Železnýho krále

Po dlouhých šesti letech od posledního řadového alba „KAZATEL“ se nymburský hard and heavy kvintet ROXOR vrhnul na jaře letošního roku do studia Hollysound, aby všem věrným naservíroval desítku novinek na albu „ŽELEZNEJ KRÁL“. Oslava heavy metalu se koná od prvních tónů titulní stejnojmenné skladby, podpořené skvělým lyric videem, do závěrečné „ejsičkárny“ „ČERT TĚ VEM!“ Každý fanoušek vyznávající klasický metal oblečený do modernějšího zvukového kabátu si tady jistě najde svoji oblíbenou skladbu.

Možná se chvílemi bude cítit jako „STAREJ PES“ a bude se bát, aby ho nesežrali „VLCI“, ale nakonec všichni vyrazí na výlet „KE HVĚZDÁM“. Určitě se vryje pod kůži i rychle tepající „VE VZPOMÍNKÁCH“ a všichni budeme doufat, že věci, které „NESMÍ SE STÁT“, opravdu nepřijdou. Podle názvu by se mohlo zdát, že najdeme na albu i baladu, ale opak je pravdou. „ZTRACENÁ“ to určitě není a zbývá jen počkat, co nám přinese „POSELSTVÍ BOHŮ“.

Novinka „ŽELEZNEJ KRÁL“ by proto rozhodně neměla chybět v žádné sbírce příznivců české metalové scény. Bonusem při koupi CD je obsáhlý booklet a také jedna skladba, kterou nikde jinde nenajdete. Objednat lze na webu kapely nebo na Sparkshopu a v listopadu můžete očekávat i luxusní limitovanou LP verzi.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
30.07. DEPECHE MODE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace