Bývalý zpěvák KAMELOT Roy Khan vystoupil 5. července v brazilském São Paulu se speciálním setlistem, aby oslavil 20. výročí klasického alba „The Black
Halo“ své bývalé kapely.
Bývalý zpěvák KAMELOT Roy Khan se v sobotu 27. ledna objevil na pódiu v brazilském São Paulu při vystoupení Edu Falaschiho, bývalého zpěváka ANGRY. Společně zahráli několik skladeb včetně klasické písně KAMELOT „Center of the Universe“.