Nový Spark
venku od 1. června
Roy Khan si po letech střihnul „Center of the Universe“ od KAMELOT naživo

Roy Khan si po letech střihnul „Center of the Universe“ od KAMELOT naživo

Bývalý zpěvák KAMELOT Roy Khan se v sobotu 27. ledna objevil na pódiu v brazilském São Paulu při vystoupení Edu Falaschiho, bývalého zpěváka ANGRY. Společně zahráli několik skladeb včetně klasické písně KAMELOT „Center of the Universe“.

KAMELOT na Sparkshopu

Nyní třiapadesátiletý zpěvák oznámil svůj odchod z KAMELOT v dubnu 2011. Jako důvod uvedl naprosté vyhoření. Poté se stáhnul zpátky do Norska a jako oddaný křesťan zpíval hlavně v kostelech. Po letech však probudil k životu svůj projekt CONCEPTION a nyní se opět objevuje více na veřejnosti. KAMELOT po jeho odchodu angažovali zpěváka Tommyho Karevika, který s nimi natočil několik alb a stal se pevnou součástí kapely. Může být na obzoru nějaké společné vystoupení či duet obou zpěváků KAMELOT? Propojení staré i nové éry kapely by byl splněný sen mnoha fanoušků…

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo